מה אתם חייבים לדעת לפני רכישת דירה בתקופת הקורונה?
לוגו חברה

מה אתם חייבים לדעת לפני רכישת דירה בתקופת הקורונה?

דווקא בתקופת הקורונה זוגות צעירים מבקשים לרכוש בית וביטחון בהוד השרון. מה כדאי לבדוק, מהן השאלות הנפוצות של המתעניינים ומה מאפיין את הרוכשים?

כל התשובות בראיון בלעדי עם סמנכ"ל המכירות ואשת מכירות השטח של קבוצת TCI GROUP

בן ירון, סמנכ"ל מכירות TCI GROUP

מאת: כרמלה קופר

"יש מי שחשב בתחילת מגפת הקורונה שהמחירים ירדו אבל השוק הכתיב עלייה וביקושים, דווקא כי היום יותר מתמיד רכישת דירה מעניקה ביטחון ויציבות", כך אומר בן ירון, סמנכ"ל המכירות בחברת היזמות המובילה TCI GROUP, המתמחה בפרויקטיי התחדשות עירונית בשרון, אשר צופה כי המחירים והביקושים ימשיכו לעלות.

מה כדאי לבדוק ועל מה לשים דגש בתקופה זו?
"בתקופה זו קיימת אי ודאות, ואני ממליץ למתעניינים שמגיעים אלינו לא 'לקפוץ מעל הפופיק' – לכו על עסקה שבה גם תהנו מהשדרוג של איכות החיים ומדירה טובה באיכות טובה וגם תוכלו לעמוד בתשלומים. תחשבו את התקציב שעומד לרשותכם, ההכנסות, ההון העצמי ועוד", אומר ירון, ומציין כי: "לפי הנתונים אני בונה למתעניינים מסלול רכישה, ואף ממליץ אם לרכוש או לא לרכוש כעת דירה, בהתאם ליכולותיהם. עוד חשוב לוודא שמתחילת התהליך ועד קבלת מפתח ישנה מעטפת שלמה, שכוללת פתרונות משכנתא ומימון עצמי. אני מקפיד להיות יצירתי ולהתאים את הפתרון המתאים, לראות את המציאות, המגבלות ולבנות מסלול לרכישת דירה בעסקה טובה. יש להימנע מכניסה לחובות כלכליות, כפי שראינו שקרה לרוכשים בשנים עברו".

מה הזוגות הצעירים מחפשים כיום?
"עסקה אטרקטיבית, במיקום טוב ותמורה עבור הסכום שהם משלמים", אומר ירון. עוד הוא מציין כי: "פרויקט פדויים 1 בהוד השרון זוכה לביקוש כי הוא העסקה המושלמת, במיקום המושלם, עם הבית המושלם".

לדברי חגית הראל, אשת המכירות של חברת TCI GROUP, "המיקום של פרויקט פדויים 1 מתאים מאוד למשפחות עם ילדים, מאחר ומוסדות החינוך נמצאים עד חמש דקות הליכה מהבית, כולל חטיבת ביניים ראשונים, תיכון מוסנזון, בית ספר יסודי רעות, גני ילדים, ועוד. אין סכנות בדרך וזה מעניק ביטחון להורים צעירים. גם כל מרכזי הקניות קרובים, בנק, דואר, סופר – לא צריך להזיז את הרכב מהחנייה, הולכים דקה וחצי ומגיעים למרכז העיר".

מה מאפיין את הרוכשים בהוד השרון?


"הם מחפשים עסקה אטרקטיבית, מיקום טוב. חלקם מגיעים גם מתל אביב והרצליה להוד השרון. כולם מחפשים תמורה עבור הסכום שהם משלמים", אומר ירון. הראל מוסיפה כי: "השכנים והאוכלוסייה מאוד חשובה למתעניינים. במקרה הזה מדובר באוכלוסייה שכוללת זוגות צעירים ומשפחות וכמו כן, הורים שילידיהם כבר יצאו מהבית ובמקביל, אנחנו רואים נהירה של אותם ילדים שחוזרים לגור ליד ההורים. מדובר באוכלוסייה מאוד איכותית".

 

"אתם לא קונים רק מחיר – אתם קונים גם מפרט"

"אחד הקשיים של הזוגות הצעירים והמתעניינים הוא חוסר היכולת לדמיין איך הדירה תראה וכאן יש לנו את היכולת להראות ללקוח פיזית את הבית, הוא יודע למה הוא נכנס, זאת לעומת רכישת דירה בשלב התחלתי. מאוד חשוב לבדוק את המפרט. במקרה הזה מדובר במפרט טכני גבוה, הריצוף משודרג לגודל 80 על 80 ס"מ, כל הבית מאובזר עם תריסי גלילה חשמליים, המטבח עם מפרט מתקדם, ועוד", אומר ירון ומדגיש כי חשוב לבדוק כל פרט: "כשאתם רוכשים דירה אתם לא קונים רק מחיר, אתם קונים גם מפרט. היתרון שלנו הוא שאנחנו מציעים מחיר שהוא יותר נמוך מהשוק עם מפרט שהוא יותר גבוהה מהקיים בשוק".
לסיכום, אומר ירון כי: "כשבוחרים יזם זה לכל החיים, אסור לטעות. TCI GROUP נותנת את כל המעטפת ללקוחות אבל לא כולם עובדים כך ולכן, יש לשים לב שאיש המכירות לא 'דוחף' לכם את הדירה בכוח אלא מברר צרכים ונותן מענה מציאותי. יש חברות שרוצות רק למכור אבל אנחנו כאן כדי להישאר. מעבר לכל מה שנאמר, אין תחליף ליחס חם ושירות אישי מכל הלב, ממקום של רצון אמיתי לראות את אותם מתעניינים, רוכשים ומוצאים בדיוק את הבית המתאים להם".

השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם:

הבית המושלם במיקום מושלם!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן