כתבה אודות TCI GROUP פדויים 1 – הוד השרון
לוגו חברה

מנכ"ל TCI: "עלייה בביקושים לדירות פרמיום בלב מרכזי הבילוי והקניות"

יאיר פנחסי, מנכ"ל חברת היזמות והבנייה המובילה TCI, מי שעומד מאחורי הפרויקטים להתחדשות עירונית
בשכונות המרכזיות של הוד השרון, מסביר את העלייה בביקושים לדירות נגישות למוקדי פנאי ובילוי

 

 

מאת: כרמלה קופר

TCI GROUP הפועלת במסגרת קבוצת פרסונל לתכנון פיננסי, השקעות נדל"ן וניהול מיזמי נדל"ן, נבחרה כחברה מובילה במדד ההתחדשות העירונית 2020 של מרכז הנדל"ן ומדלן, והיא מובילה ומבצעת פרויקטים רחבי היקף באזור השרון. רגע לפני שסגורים שנת קורונה, מסביר המנכ"ל, יאיר פנחסי, את השינוי שחל בקרב רוכשי דירות, ומדבר על האיתנות הפיננסית של החברה, שמאפשרת לה להמשיך לבנות עשרות דירות חדשות בהוד השרון – העיר שבה הוא מתגורר ומגדל את בנותיו.

 

לדבריו, החברה נכנסה למשבר הקורונה כשהיא ערוכה וחזקה כלכלית. "החוסן הכלכלי של החברה ועצם היותנו גם היזם וגם הקבלן המבצע, לצד פרויקטים נבחרים במיקומי פרמיום, מאפשרים לנו להמשיך ולהוציא לשיווק עשרות דירות חדשות גם בתוך משבר הקורונה", אומר פנחסי. יש לציין כי חברת TCI GROUP אף נקראת לא אחת "להציל" פרויקטים תקועים, ובכך מסייעת לעשרות בעלי דירות בהתחדשות עירונית ולרוכשים פוטנציאלים לרכוש דירה חדשה.

מה מסביר את הביקושים לפרויקט המגורים "פדויים 1"?

פרויקט פדויים 1 שמובילה החברה הוא דוגמא מצוינת לצורך של הזוגות הצעירים להתגורר רחוק מהרעש אבל בלב ליבם של אזורי הבילוי והפנאי, מרחק של דקות הליכה מפארק גן הבנים, חטיבת ביניים ראשונים, תיכון מוסנזון, בית ספר יסודי רעות, המרכז האקדמי שערי משפט, מרכז ספורט וחוגים "ראשונים" וקאנטרי "גלי רון", כאשר בקו אוטובוס אחד ניתן להגיע לרכבת סוקולוב. "הפרויקט מושך הורים ובהתאם גם משקיעים, שמזהים את הפוטנציאל של השכרת הדירות באזור, למשפחות שרוצות נגישות רגלית למרכזי הבילוי, מינימרקט, דואר, בתי קפה, מאפיות, קאנטרי ועוד – והכל במרחק של עד 1000 מטר מהבית", אומר פנחסי.

"פרויקט פדויים 1 הוא דוגמא לחיים   מרוחקים מהרעש אבל בלב אזורי הבילוי והפנאי". 

כיום נותרו בפרויקט הנחשק דירות 4 חדרים אחרונות, והן מוצעות למכירה במחיר של החל מ- 2,249,000 שקל בלבד. בעוד בשוק הנדל"ן צופים עליית מחירים עם היציאה ממשבר הקורונה וסיומה של תמ"א 38 באוקטובר 2022, מדובר בהזדמנות נדירה בהחלט להנות מדירה חדשה מעוצבת, עם מפרט פרמיום איכותי, שאינו מצריך שדרוג או השקעה נוספת. שווה בדיקה!

השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם:

הבית המושלם במיקום מושלם!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן